Klasės seniūnas - Linas Vasiliauskas 

Pavaduotoja -  Augustė Kielaitė

Atsakinga už lankomumą - Rusnė Vasiliauskaitė

Metraštininkė - Eglė Stackevičiūtė

Renginių organizatorius - Matas Balinš 

    Šių metų rugsėjo 19 dieną mūsų klasė vyko į Vilnių. Ten aplankėme Gedimino pilį, bei grožėjomės vaizdais, atsiveriančiais nuo kalno. Paskui laiką leidome pramogų parke, ,Sky park", ten buvome 2,5 val. Nusiavę batus ir nusivilkę striukes, megztinius, susipažinome su taisyklėmis. Treneris pravedė mankštą po to ėjome šokinėti ant batutų. Kurie išalko, ėjo pietauti, o kiti negalėjo nustoti šokinėti. Po kiek laiko treneris rodė sudėtingesnius, bei įspūdingesnius triukus. Mes patys taip pat bandėme :). Iki soties prisidūkę ir šiek tiek pavargę, bet labai patenkinti grįžome namo.

                                                                                                                                          Eglė

Paauglystės kryžkelių programa siūlo atlikti mokyklinį mokymosi tarnaujant projektą. Susipažinę su kitų mokinių įgyvendintais LIONS QUEST ,,Paauglystės kryžkelių“  programos projektais, įvardiję problemas, egzistuojančias mūsų gimnazijoje ir bendruomenėje, mokiniai nusprendė įgyvendinti keletą trumpalaikių projektų, kurie bus vykdomi visus mokslo metus.  Pirmasis projektas jau buvo įgyvendintas. Keletas mokinių savanoriavo  ,,Maisto banko“ akcijoje.

 

D. Dainienė

 

,,Paauglystės kryžkelių“ projektas

 

 

Prieš Vėlines prie Šilų kapinių sušalę žmonės buvo vaišinami karšta arbata ir sausainiais.

,,Paauglystės kryžkelių " projektas tęsiasi. Mokiniai padeda Raguvos lopšelio - darželio ,,Skruzdėliukas" vaikučiams susipažinti su abėcėle ir skaičiais.

,,Paauglystės kryžkelių " projektas tęsiasi. Mokiniai su Raguvos lopšelio - darželio ,,Skruzdėliukas" vaikučiais žaidžia žaidimus ir ieško paslėptų saldumynų.

Mokiniai su darželinukais linksmai leidžia laiką. 

Šiai metais mūsų mokinė dalyvavo akcijoje ,,Darom" 2017 rinko šiukšles parke ir tvarkė aplinką.

Mūsų klasiokai prisideda prie aplinkos gražinimo.