2017 - 2018 m. m.

Stabiliai judame link finišo tiesiosios

Vienuoliktokų krikštynos

Rugsėjo 22 d., penktadienis. Jau per ilgąsias pertraukas prasidėjo vienuoliktokų „krikštijimas“: jų veidai ir plaukai buvo išdažyti įvairiausiomis spalvomis. Daugeliui tai buvo įdomi atrakcija, bet buvo ir tokių, kurie, švelniai tariant, „nusimuilino“.

16 val. atėjo metas tikrosioms linksmybėms. ,,Nekrikštai“, apvilkti specialiais rūbais, surakinti po du ir pavaišinti ypatingu marmalu, pradėjo ,,kančių kelio“ maratoną – turėjo įveikti parengtą kliūčių ruožą. Dvyliktokai taip ,,atsigriebė“ už praėjusių metų dvyliktokų jiems surengtą „egzekuciją“. Tik šį kartą vienuoliktokai krikšto tėvams irgi nebuvo gailestingi ir stengėsi atsilyginti tuo pačiu. Kliuvo ir man kažkokio skysčio, mat važiuodama namo kvepėjau išrūgomis ir agurkų rasalu.

Nusiplūkę vienuoliktokai privalėjo duoti šventos priesaikos žodžius, kad nuo šiol jie privalo mylėti dvyliktokus – pačius šauniausius krikštatėvius.

Sveikinu drąsius  vienuoliktokus, įrodžiusius, kad jie verti vienuoliktokų vardo. Tikiuosi, kad ši diena liks kaip smagus nuotykis, nors ir labai purvinas.

 

Dvyliktokų klasės vadovė Vitalija

2016-2017 m. m.

VIENUOLIKTA KLASĖ

Mokslo metus pradėjome 19 mokinių. Klasės mokinių skaičių papildė 4 naujokai iš Traupio pagrindinės mokyklos: Evelina Jogielaitė, Vita Šemeliūnaitė, Domas Abraškevičius ir Matas Malickas. Nepasibaigus rugsėjui sulaukėme Simo Stankevičiaus, kuris mūsų labai pasiilgo ir sugrįžo. Dabar mūsų - 20.

Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo pirmosios šventę prikalbinau vesti seses Jovitą ir Jurgitą. 

Jau pakrikštyti!

Stebino vienuoliktokų noras būti ,,pakrikštytiems ir pašventintiems". Viską atliko dešimtukui. Nors dvyliktokams irgi nesaldu buvo. 

Vilniaus Valdovų rūmuose

Šimtadienis 2017

Vasario 15 d. 16 val. gimnazijos teatro menėje vyko dvyliktokų susitikimas su Lietuvos darbo biržos atstovais (vienuoliktokais). Abiturientams buvo organizuoti populiariausių profesijų kursai su mokymo programa, kuri leis įsidarbinti, jei nepavyks įgyvendinti savo svajonių po brandos egzaminų sesijos.

Dvyliktokams kursus vedė profesinio rengimo centro „ Šluota ir ko“ atstovai Lina Šepetytė ir Domas Latakėlis, kineziterapeutės Staselė ir Zoselė Valiuškievič, profesionalūs kulinarai – virėjai Antanas Šaukštelis ir Vilius Stiklelis, profesinio mokymo centro „Dvi plytos“ atstovai Ignas Trinkelė ir Simas  Plytelė, Vilniaus kolegijos „Pagal Jurgį ir kepurė“  profesijos mokytojai dizaineris Jonas Šilkas ir stilistė Goda Kirpčiūtė, Mikoliškio paukštyno direktorius Valmantas Paukštis ir jo padėjėja Indrė Gaidytė. Pastarieji abiturientams įteikė 2017 m. simbolį – gaidį su krūva kiaušinių, kuriuos šventės kaltininkai privalės suvalgyti iki Paskutinio skambučio tam tikromis dozėmis, kurios nurodytos šimtadienio kalendoriuje – stilizuotoje gėlėje.

Parodytas filmas apie dvyliktokų gyvenimą ir veiklą, įteikti pusatestačiai ir „ Lietuvos darbo biržos“ pažymėjimai, bylojantys, kad dvyliktokai sėkmingai baigė mokymo kursus ir įgijo tam tikros profesijos kvalifikaciją.

Dėkoju Antano Smetonos tėveliams ir sesei prisidėjus prie vaišių stalo organizavimo.

 

 

Vienuoliktokų kuratorė Vitalija Blebaitė

Kovo 11-osios minėjime

Vienuoliktokės susitikime su kosmetologe

Apie kariuomenę iš pirmų lūpų

Balandžio 25 d. vienuoliktokai turėjo galimybę susipažinti su kario profesija, tarnavimo Lietuvos kariuomenėje sąlygomis, privalumais, perspektyvomis. Apie tarnybą kariuomenėje mokiniams pasakojo Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojas vyr. seržantas Saulius Vėjelis. Kas atidžiai klausėsi, teisingai atsakė į klausimus ir gavo dovanėlių. Įvairių lankstinukų apie kariuomenę galima rasti skaitymo zonoje.

 

Vienuoliktokų auklėtoja Vitalija Blebaitė

Pilietiškumo pamokoje

Vienuoliktokai kartu su kitų klasių mokiniais turėjo galimybę išklausyti sėkmės istoriją ir pabendrauti su Lietuvos kariuomenės kapitonu Alminu Sinevičiumi, kuris į gimnaziją atvyko pagal projektą ,,Padrąsinti. Palaikyti. Įkvėpti"„.

 

 

 

 

2015-2016 m. m.

Europos kalbų diena – 2015

Projektas ,,Lietuvių liaudies dainos vizualizacija"

 

   Dvi pamokas stebėjau dešimtokų sukurtas vizualizacijas lietuvių liaudies dainų tematika. Mane maloniai nustebino mokinių sukurti klipai, jų pristatymas, auklėtinių oratorystės menas, laisvas kalbėjimas, nors buvo ir jaudulio.

                                                                           Klasės vadovė V. Blebaitė

 

Antikos mitų pristatymas

 

   Mokiniai pasidarė kaukes ir dirbdami poromis suvaidino pasirinktus antikos mitus.

     Išvyka į spektaklį

 

       Lietuvių kalbos mokytojos iniciatyva teatre "Menas" žiūrėjome spektaklį "Meilė, džiazas ir velnias" pagal dramaturgo Juozo Grušo pjesę.

     Džiaugiamės, kad spektaklis patiko. Taip pat smagu, kad mūsų važiavo net aštuoniolika! 

 

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas

 

3 dešimtokai: Lina Liaudanskaitė (21), Valmantas Janulis (20), Singaras Zaleckis (20),

surinkę daugiausiai taškų LR Konstitucijos egzamine, pakliuvo į geriausiųjų šešetuką gimnazijoje.   

 

 

Tolerancijos diena

Karjeros diena

Kalėdinis karnavalas

Raguvos gimnazistai 2015 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojai

Jaunučių komanda, kurioje buvo Singaras Zaleckis iškovojo II vietą kalnų turizmo grupėje. 

Sveikiname Singarą ir linkime sėkmės!

 

2016 m. jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų varžybų nacionalinis etapas

Projektas ,,Medis žmogaus gyvenime"